O. J. Dubelbar - jazda konna

Konie ze stajni Dubelbar

Nurek *

Wałach pochodzenia wielkopolskiego, urodzony w 1997 roku, wzrost ok. 173cm, pochodzi z hodowli SK Liski, jest zajeżdżony na poziomie klasy N, w przeszłości chodził jako koń zaprzęgowy aktualnie koń profesor idealny do nauki podstaw jazdy i dresażu. Ma ogromne serducho do biegania.

* Nurek odszedł na Wiecznie Zielone Pastwiska w 2013 r. 

Jupiter

Wałach, rasy małopolskiej, urodzony w 2006 roku, wzrost ok. 167cm. Ujeżdżony na poziomie klasy P skacze przez przeszkody oraz chodzi w zaprzęgu. Jest bardzo odważy, w terenie zawsze jest czołowym. Doskonale chodzi na lonży, idealny do nauki podstaw dla dorosłych. Aktualnie trenowany przez Paulinę Paszkiewicz.

Amir

Wałach, rasy małopolskiej, urodzony w 2007 roku, wzrost ok. 152cm, maści ciemnosiwej. Zajeżdżony pod siodłem, skacze przez przeszkody, jest bardzo ambitny i szybki. Aktualnie trenowany pod Kinga Paszkiewicz która jest jego szczęśliwą właścicielka, ma już za sobą pierwsze starty w zawodach w konkurencji ujeżdżdżenia.

Sonya

Klacz, rasy trakeńskiej, urodzona w 2006 roku, maści karej, wzrost ok. 166cm. Bardzo ambitna i silna klacz. Aktualnie trenowany pod Anna Dybaś, która jest szczęśliwą posiadaczką wierzchowca.

Kasel

Klacz urodzona w 2003 roku, pochodzenia wielkopolskiego, wzrost ok. 178cm. Ujeżdżona na poziomie klasy P ujeżdżenie oraz N skoki. Niestraszne są dla niej ogrodzenia, przelatuje nad nimi. Właścicielem konia jest Jolanta Szymańska

Endon

Wałach czystej krwi arabskiej, urodzony w 2007 roku, wzrost ok. 150cm, podopieczny hodowli Tomasza Ochaba. Młody ale bardzo ambitny koń zajeżdżony na poziomie podstawowym, przyjemny, grzeczny i odważny podczas jazdy. Ulubieniec najmłodszych miłośników jazdy konnej.Jest bardzo milusiński i uwielbia pieszczoty.

Gumiś

Wałach, kucyk o wzroście ok. 130cm, urodzony w 2007 roku. Obecnie użytkowany pod siodłem, bardzo chętnie skacze przez przeszkody oraz doskonale chodzi na lonży i jest wykorzystywany do ćwiczeń gimnastycznych na pasie. Odważny i spokojny w terenie. Uwielbia samowolne spacery po stajni, opanował otwieranie boksu.

Piorun

Wałach, konik polski o wzroście ok. 130cm, urodzony w 2005 roku. Obecnie użytkowany pod siodłem, bardzo chętnie skacze przez przeszkody oraz doskonale chodzi na lonży i jest wykorzystywany do ćwiczeń gimnastycznych na pasie. Odważny i spokojny w terenie. Uwielbia smakołyki.

Oskar

Wałach, kuc szetlandzki, urodzony w 2004 roku, wzrost ok. 100cm. Chodzi pod siodłem, bardzo lubi skakać przez przeszkody. Mały ale zadzior. Przystojniak i maskotka stada.

Astra

Klaczka, kuc szetlandzki, urodzony w 2004 roku, wzrost ok. 90cm. Partnerka Oskara. Jest bardzo grzeczna i spokojna, chodzi pod siodłem i jest uwielbiana przez najmłodszych.

Ignacy *

Wałach, urodzony w 2004 roku, rasy małopolskiej po wybitnym i znanym ogierze skokowym Mag pochodzącym z hodowli SK Prudnik. Ujeżdżony na poziomie podstawowym, skacze przez przeszkody. Jest ambitnym skoczkiem w swojej przeszłości ma za sobą starty w zawodach w konkurencji skoków. Aktualnie jest jeżdżony przez Olgę Gawra. Mało milusiński gryzoń.

Ignacy odszedł na Wiecznie Zielone Pastwiska w 2015 r. 

Awiator

Wałach, rasy małopolskiej, urodzony w 2006 roku, maści tarantowatej, wzrost ok. 168cm. Bardzo grzeczny, lubi skakać przez przeszkody. Aktualnie jeżdżony jest przez swoich właścicieli Tomasza i Zofię Janczak.

Fabia

Klacz, rasy małopolskiej, urodzona w 2007 roku, maści skarogniadej, wzrost ok. 164cm. Dziewczyna z charakterem, świetnie dogaduje się ze swoją właścicielka Karoliną Jatkowską która jej dosiada i przygotowuje się do startów w zawodach. Karola wagi piórkowej ma już za sobą starty w zawodach w konkurencji ujeżdżenia, ambitnie trenuje i marzy o starcie na grzbiecie Fabii.

Amor

Młody ogierek ur.2011r. Narazie wygląda jak brzydkie kaczątko (jest niezdarny pokraczny i figlarski w swych zachowaniach) ale jesteśmy pewni, że wyrośnie z niego piękny duzy silny koń z przeznaczeniem do sportu, gdyż ma on bardzo dobre pochodzenie ;))

BiBi

American Quarter Horse - piekna, mała, charakterna ale miluśka klaczka palomino, konik prywatny Pani Anety Nowak, która preferuje Western riding, ale również zgłębia techniki jazdy klasycznej.

Randa

Klacz wlkp. Historia tego konika jest dość długa i kręta... Jest to klaczka uratowana od handlarza, która długo nam chorowała i bywało z Nią różnie...  Na szczęście po długich kuracjach udało się Ją wyleczyć i dziś kobyłka ma się świetnie, tryska energią i powrócił błysk w oku ;)) Zapowiada się na dobrego „skoczusia” ;)) Lubi skakać!!!

Peonia

Klacz huculska mamusia Pianolki, ulubienica najmłodszych adeptów jazdy konnej, bardzo kochana klacz spokojna, silna ale super zrównoważona.

Pianolla

Klaczka huculska  ur.05.2013, pierwszy źrebaczek w historii naszej stajni. Piękną energiczna i psotna.

Piarg Tabun „Cykor”

Piarg Tabun czyli CYKOR - do niedawna ogierek huculski już wałaszek - ojciec Pianolli i mąż Peoni ;) Kochany i bardzo mądry koń ale dość trudny i charakterny, jednakże sympatyków mu nie brak ;) 

Presja

Klacz  ur. 2003, rasy SP - konik Kingi do sportu. Kinga startuje na klaczy w zawodach konnych w konkurencji ujeżdżenia. Klacz bardzo temperamentna i stadna.

Indiano

Gniady wałaszek ur. 2012 quarter horse, młody wesolutki buntownik.

Delicja

Klacz kasztanka ur. 2009 rasy wlkp, mała rozbrykana mająca zawsze swoje zdanie kobyłka własność Patrycji Kwiecień

Irina

Ur 2001 klacz wlkp duża silna obecnie użytkowana przez swych właścicieli wierzchem i do bryczki. Własność Henryk Wakulik.

Samson

SP ur 2010 piękny wałaszek, konik Karolinki Jatkowskiej z którym będzie startowała w zawodach konnych w konkurencji ujezdzenia.

Menu

Projekt i wykonanie witryny internetowej:  POTACZEK.PL