O. J. Dubelbar - jazda konna

Ludzie związani z O. J. Dubelbar

Paulina Paszkiewicz

Paulina Paszkiewicz

Szefowa jak powie tak jest! Z końmi związana jest od 14 lat. Pedagog oraz Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Posiada Brązowa oraz Srebrną Odznakę Jeździecką PZJ. Jako juniorka odnosiła sukcesy w zawodach skokowych. Trenowała pod okiem wybitnych trenerów. Prowadzi jazdy oraz zajmuje się pracą z końmi. Aktualnie trenuje swojego wierzchowca - Jupitera.

Olga Gawra

Olga Gawra

Zwiazana z końmi od dziecka. Fizjoterapeuta oraz instruktor rekreacji ruchowej ze specjalonoscia jazda konna. Prowadzi jazdy oraz zajmuje się pracą z końmi. Intersesuje się zdrowiem koni, ukończyła warsztaty z masażu koni. Ola jest szczęśliwą posiadaczką dość specyficznego o trdunym charakterze rudego konika o imieniu Ignacy

Nasz stajenny fotograf.

Kinga Paszkiewicz

Kinga Paszkiewicz

Urodzona w 2000 roku, z końmi związana od 3 lat, od 2 lat posiada własnego konia o imieniu Amir, na którym obecnie trenuje. Kinga ma już za sobą pierwsze starty w zawodach ujeżdżeniowych i udało już jej się stanąc na podium. Oprócz tego posiada Brązową Odznake Jeździecką. Ciągle pilnie trenuje do kolejnych startów w zawodach.

Sylwia Głowacka

Sylwia Głowacka

Instruktor nauki jazdy. Pani Sylwia najczęściej zajmuje się jazdami dla początkujących. Sama posiada swojego konia piękna Fryzie. Uwielbia długie tereny, stylizowane sesje zdjęciowe, malować rzeźbic. Jest świetna artystka. Polecamy jej prace.

Jolanta Szymańska

Zawodniczka skoków przez przeszkody w byłym klubie jaki znajdował się w Przerzeczynize Zdroju. Aktualnie szczęśliwa posiadaczka wierzchowca którego szkoli od podstaw w kierunku skoków. Posiada Brązową Odznakę Jeździecką.

Projekt i wykonanie witryny internetowej:  POTACZEK.PL