O. J. Dubelbar - jazda konna

Ludzie związani z O. J. Dubelbar

Paulina Paszkiewicz

Paulina Paszkiewicz

Szefowa jak powie tak jest! Z końmi związana jest od 14 lat. Pedagog oraz Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Posiada Brązowa oraz Srebrną Odznakę Jeździecką PZJ. Jako juniorka odnosiła sukcesy w zawodach skokowych. Trenowała pod okiem wybitnych trenerów. Prowadzi jazdy oraz zajmuje się pracą z końmi. Aktualnie trenuje swojego wierzchowca - Jupitera.

Olga Gawra

Olga Gawra

Zwiazana z końmi od dziecka. Fizjoterapeuta oraz instruktor rekreacji ruchowej ze specjalonoscia jazda konna. Prowadzi jazdy oraz zajmuje się pracą z końmi. Intersesuje się zdrowiem koni, ukończyła warsztaty z masażu koni. Ola jest szczęśliwą posiadaczką dość specyficznego o trdunym charakterze rudego konika o imieniu Ignacy

Nasz stajenny fotograf.

Kinga Paszkiewicz

Kinga Paszkiewicz

Urodzona w 2000 roku, z końmi związana od 3 lat, od 2 lat posiada własnego konia o imieniu Amir, na którym obecnie trenuje. Kinga ma już za sobą pierwsze starty w zawodach ujeżdżeniowych i udało już jej się stanąc na podium. Oprócz tego posiada Brązową Odznake Jeździecką. Ciągle pilnie trenuje do kolejnych startów w zawodach.

Jolanta Szymańska

Zawodniczka skoków przez przeszkody w byłym klubie jaki znajdował się w Przerzeczynize Zdroju. Aktualnie szczęśliwa posiadaczka wierzchowca którego szkoli od podstaw w kierunku skoków. Posiada Brązową Odznakę Jeździecką.

Projekt i wykonanie witryny internetowej:  POTACZEK.PL