O. J. Dubelbar - jazda konna

Ludzie związani z O. J. Dubelbar

Paulina Kupiec

Paulina Paszkiewicz

Szefowa jak powie tak jest! Z końmi związana jest od 14 lat. Pedagog oraz Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Jako juniorka odnosiła sukcesy w zawodach skokowych. Trenowała pod okiem wybitnych trenerów. Prowadzi jazdy oraz zajmuje się pracą z końmi. Aktualnie trenuje i przygotowywuje młodzież do stratow w zawodach oraz do zdawania odznak jeździeckich.

Olga Paszkiewicz

Olga Gawra

Zwiazana z końmi od dziecka. Fizjoterapeuta oraz instruktor rekreacji ruchowej ze specjalonoscia jazda konna. Prowadzi jazdy oraz zajmuje się pracą z końmi. Intersesuje się zdrowiem koni, ukończyła warsztaty z masażu koni.

Nasz stajenny fotograf.

Kinga Paszkiewicz

Kinga Paszkiewicz

Siostra Pauli. Z końmi związana od dziecka. Od podstaw uczyła się wszystkiego od siostry. Obecnie zawodniczka ujeżdżenia na poziomie Św Jerzego. Jej partnerzy w sporcie to Amir - wałach młp. po Hebab, Presja - klacz sp. po Pegasus HB.

Trenowała pod okiem wielu trenerów ujeżdżeniowych. Od dłuższego czasu współpracuje ze swoją obecną i nie zastąpioną Panią trener Natalia Badura.

 

Sylwia Głowacka

Sylwia Głowacka

Instruktor nauki jazdy. Pani Sylwia najczęściej zajmuje się jazdami dla początkujących. Sama posiada swojego konia piękna Fryzie. Uwielbia długie tereny, stylizowane sesje zdjęciowe, malować rzeźbic. Jest świetna artystka. Polecamy jej prace.

Jolanta Szymańska

Zawodniczka skoków przez przeszkody w byłym klubie jaki znajdował się w Przerzeczynize Zdroju. Aktualnie szczęśliwa posiadaczka wierzchowca którego szkoli od podstaw w kierunku skoków. Posiada Brązową Odznakę Jeździecką.

Projekt i wykonanie witryny internetowej:  POTACZEK.PL